Satılık Beton Santrali 

Satılık Beton Santrali  Nedir? Bu sualin makalemizde içerik olarak değerlendireceğiz. İnşaat sektörünün beyni olarak nitelendirilen, bir çalışma sistemi olup, kum, çakıl, taş, su, agrega ve çimento gibi bileşenlerin depolanıp, karıştırılması ve bu karışımın üretimin gerçekleştirildiği sahalarda transmikserlerle dolum yapılmasına Beton Santrali adı verilir. Satılık Beton Santrali  oluşumu pnömatik, hidrolik, mekanik, elektronik gibi ekipmanlardan oluşur. Satılık Beton Santrali; Mobil Beton Santrali, Sabit Beton santrali ve Kompakt Mobil Santral olmak üzere üç bölüme ayrılır. Sabit Beton Santrali Kuru beton Santrali ve Yaş Beton Santrali olarak iki gruba ayrılır. Satılık Beton Santrali  Kuru beton Santrali ile Yaş Beton Santrali arasındaki fark; karışımın karıştırıcı kazanında değil, taşıyıcı mikser kamyonlarında yapılmasıdır.

Beton Santrali Ekipmanları Nelerdir

Satılık Beton Santrali oluşumunu gerçekleştiren ekipmanlar agrega bunkeri, tardı bandı, besleme bandı, kova, çimento silosu, çimento helezonu,beton mikseri ve otomasyon sistemidir. Satılık Beton Santrali firmamız kalite ve güvencesi ile ihraç edilen beton santralleri arasında en popüler olanıdır. Satılık Beton Santrali  modelleri arasında Sabit Beton Santrali, Mobil Beton Santrali ve Kompakt Beton Santrali yer alır. Ürünlerimiz avantajları ile birbirlerinden farklıdır. Satılık Beton Santrali  kurulum ve montajı kolay olup, santral operatörüne gerek duymadan çok rahat kullanılabilir. Arıza, bakım ve onarımı şantiye sahasında ucuz ve ekonomik fiyat içeriği ile gerçekleşir.

Beton Santrali En Önemli Özelliği

Satılık Beton Santrali  model ve tasarımı ile diğerlerinden farklı olup CONMACH markası ile satışa sunulur. Makinelerimiz alıcısının her zaman yüzünü güldürecek kaliteye sahiptir. Satılık Beton Santrali  için ucuz maliyet öneren firmaların kısa zamanda müşteriyi mağdur ettiği görülmüştür. Satılık Beton Santrali grubuna dâhil olan Sabit Beton Santrali uzun vadeli büyük projeler için tercih edilir. Kısa zamanlı projeler için taşınması kolay olan Kompakt Mobil Santral tercih edilir. Söylemek gerekir ki beton santrallerinin en önemli özelliği beton mikseridir. Beton mikserleri  projelere göre değişiklik gösteren Planet, Turbo Pan, Çift Milli ve Tek Milli Beton olarak bilinir. Satılık Beton Santrali  fiyatlarımız için tıklayınız.

CONMACH MAKİNE tarafından yayımlandı

CONMACH, müşterilerinin inşaat makineleri ile ilgili yoğun taleplerini karşılamak üzere İstanbul'da kurulmuştur. Firmamızın amacı, en iyi kaliteli ürün ve hizmeti uygun fiyatlar ile müşterisine sunmaktır. Bu ürünler arasında; beton briket makinası, beton parke makinası, beton boru makinası, beton taban makinası, beton baca makinası, sabit tip beton santralı, kompakt tip beton santralı ve mobil tip beton santralı yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s