Beton santrali ve çeşitleri nelerdir.

Hazır beton tesislerinde beton üretimi için çakıl, kum gibi agregaların çimento, su ve kimyasal katkıların birleşimiyle karıştırılarak elde edilen beton, Beton Santrali ile yapılır. Üstün performans ve yüksek berim ile kaliteli beton üretiminin gerçekleştiği bu tesisler uzun ve kısa vadeli projelerde kullanılacak Beton Santrali modellerinden oluşur. Farklı görev özelliklerine sahip olan bu tesisler mobil, kompakt, kuru ve sabit olmak üzere dört kısımdan oluşur. Conmach Makine Beton Santrali çeşitlerine ait makinelerin imalat, ithalat ve ihracatını Tekirdağ / Çorlu da bulunan fabrika binasında yapar.

Beton santrali çeşitleri nelerdir.

Kolay kurulum ve aynı gün üretim.

Mobil Beton Santrali, beton santrali çeşitleri arasındadır. Kısa vadeli projelerde ve farklı şantiye sahalarında kullanılmak üzere tasarlandı. Bir çekici ile istenilen yere taşınarak yeni projelerde kullanabilir. Mobil Beton Santrali farklı model ve kapasitelerde yüksek verim ve performans göstererek üretim yapar. Bu makinemize ait kapasite bilgileri ürünlerimiz kısmında yer almakta olup PDF olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Mobil Beton Santrali yüksek maliyet gerektirmez, ek nakliye masrafına gerek yoktur bir tır çekicisi ile taşınabilir. Kurulumu kolay olup aynı gün içerisinde yeni projelerde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Mobil Beton Santrali Nedir ?

Kısa vadeli projeler

Kompakt Beton Santrali, Mobil beton santralinin mobilete özelliğini, Sabit beton santralinin yüksek performans özelliklerinin birleştirilmesi ile ortaya çıkan bir beton santral çeşididir. Kompakt Beton Santrali farklı model ve kapasitelerde mobil beton santralinden daha yüksek verim ve daha yüksek performans göstererek üretim yapar. Bu makinemize ait kapasite bilgileri ürünlerimiz kısmında yer almakta olup PDF olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Kompakt Beton Santrali yüksek maliyet gerektirmez, ek nakliye masrafına gerek yoktur bir tır çekicisi ile taşınabilir. Kurulumu kolay olup aynı gün içerisinde yeni projelerde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Kompakt Beton Santrali Nedir ?

Yüksek performans

Sabit Beton Santrali, beton santrali çeşitleri arasındadır. Uzun vadeli projelerde hazır beton üreticileri tarafından kullanılmak üzere tasarlandı. Sabit bir alana beton dökülerek beton santrali parçaları ve ekipmanlarının kurulumu yapılır. Sabitlenen bu tesislerde hazır beton üretilir ve transmikserlerle kullanılacak şantiyeye sevk edilir. Sabit Beton Santrali, diğer beton santrali çeşitlerine göre yüksek kapasite, yüksek verim, yüksek performans özelliklerine sahiptir. Bu makinemize ait kapasite bilgileri ürünlerimiz kısmında yer almakta olup PDF olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Sabit Beton Santrali yüksek maliyet gerektirmez, ek nakliye masrafına gerek yoktur bir tır çekicisi ile taşınabilir. Kurulumu kolay olup aynı gün içerisinde yeni projelerde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Sabit Beton Santrali Nedir ?

CONMACH MAKİNE tarafından yayımlandı

CONMACH, müşterilerinin inşaat makineleri ile ilgili yoğun taleplerini karşılamak üzere İstanbul'da kurulmuştur. Firmamızın amacı, en iyi kaliteli ürün ve hizmeti uygun fiyatlar ile müşterisine sunmaktır. Bu ürünler arasında; beton briket makinası, beton parke makinası, beton boru makinası, beton taban makinası, beton baca makinası, sabit tip beton santralı, kompakt tip beton santralı ve mobil tip beton santralı yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s