Beton Mikseri Nedir ?

Üstün kalite ve işçilik ile üretilen Planet tipi beton mikseri Prekast beton üretiminde kullanılır. Uzun süre çalışan beton mikseri çeşitlerindendir.

Üstün kalite ve işçilik ile üretilen Planet tipi beton mikseri Prekast beton üretiminde kullanılır. Uzun süre çalışan beton mikseri çeşitlerindendir. Briket Makinesi, Parke taşı makinesi, beton boru makineleri ve taban baca makinelerinde kullanılır. Çalışma sistemi düşük su ve nem oranı ile gerçekleşir. Planet tipi beton mikseri homojen bir beton üretir, bakım, onarım ve tamiri çok kolaydır. Bunun nedeni ise karıştırıcın üst kısmına yerleştirilen elektrik motoru ve dişli kutusudur.

Diğer beton mikseri çeşitlerine göre pan tipi beton mikseri düşük maliyete sahiptir, en önemli özelliği yüksek karışım performansına sahip olmasıdır.

Diğer beton mikseri çeşitlerine göre pan tipi beton mikseri düşük maliyete sahiptir, en önemli özelliği yüksek karışım performansına sahip olmasıdır. Sürtünmeye karşı hardox sac levha kalitesi, ile üretilmiştir. Bakım ve onarımı oldukça kolay olup planet tipi beton mikseri gibi homojen bir beton üretir. Farklı model ve kapasite özelliklerine sahip pan tipi beton mikseri çeşitleri olup sıkıştırılmış beton kapasitesi ve motor gücü modellere dört değişir.

Farklı model çeşitlerinde üretilen tek milli beton mikseri kuru dolum kapasitesi, sıkıştırılmış beton kapasitesi ve ana motor gücü özelliklerine sahiptir.

Farklı model çeşitlerinde üretilen tek milli beton mikseri kuru dolum kapasitesi, sıkıştırılmış beton kapasitesi ve ana motor gücü özelliklerine sahiptir. Model kapasitesine göre tek veya çift motor kullanmıştır. Tahrik oluşumunu redüktör yardımı ile yapar. Dişli ve motor sorunlarında kapasite minimum seviyeye düşürülerek üretime devam eder. Otomatik yağlama sistemi yatak sorunlarını en aza düşürür, bu sistem beton boşaltma işleminin hidrolik veya pnömatik olarak gerçekleşmesine katkı sunar. Bu özellik enerji kesintilerinde bile kapağın açılmasın sağlar. Kısa süreli bir beton karışımı gerçekleştiren tek milli beton mikseri tasarruf etmenize katkı sunar

 Çift milli beton mikseri soğuk hava koşullarına ve aşınmaya karşı yüksek karbon içeren çeliklerden üretilir. Tek milli beton mikseri örneğinde olduğu gibi kısa süreli bir karıştırma gerçekleştirir.

Çift milli beton mikseri soğuk hava koşullarına ve aşınmaya karşı yüksek karbon içeren çeliklerden üretilir. Tek milli beton mikseri örneğinde olduğu gibi kısa süreli bir karıştırma gerçekleştirir. Bakım ve onarım işçiliği diğer beton mikserleri çeşitlerinde olduğu gibi basit ve kalaydır. Çift milli beton mikseri mobil beton santrallerine monte edilecek özelliğe sahiptir. Otomatik yağlama sistemi bulunan Çift milli beton mikseri proje sahasına göre iki veya daha fazla boşaltma kapağına sahiptir.

Beton Mikseri Özellikleri Nelerdir ?

Geleneksel olarak, çok fazla zaman alan ve hassasiyetten yoksun olan beton mikserleri manuel olarak hazırlanır. Artan talep ve gelişen teknoloji ile artık küçük ölçekli uygulamalarda bile beton karışımı beton mikserleri kullanılarak hazırlanmaktadır. Beton mikserleri, değişen dayanıma sahip beton karışımlarını hassas ve hızlı bir şekilde hazırlayabilen cihazlardır.

Hatta bazı beton mikserleri, beton karışımını doğrudan inşaatın bulunduğu yere dağıtabilir. Uygulamanın ihtiyacına göre çeşitli ebat ve tiplerde beton mikserleri mevcuttur. Küçük ve orta ölçekli uygulamalarda taşınabilir beton mikserleri kullanılabilirken, büyük ölçekli uygulamalar için şantiyede beton santralleri de kurulabilir. Detay için lütfen bizi arayın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s