Çimento Silosu

Çimento Silosu, beton santrallerinin en önemli mekanizmasıdır, ihtiyaç duyulan betonun muhafaza edilmesi için kullanılan bir saklama sistemidir.

Çimento Silosu, beton santrallerinin en önemli mekanizmasıdır, ihtiyaç duyulan betonun muhafaza edilmesi için kullanılan bir saklama sistemidir. Çimento Silosu, beton üretim tesislerinin kapasite özelliklerine farklı ölçülerde boyutlandırılır. Genel olarak hazır beton tesislerinde kullanıldığı görülür. Hazır beton üreticileri ve çimento gereksinimi olan diğer işletmeler için gerekli olan Çimento Silosu’nun görevi çimentoyu kurutmadan, ilk hazırlandığı halde saklayabilmektir. Silolarda eksilen çimento seviye ölçer tarafından tespit edilir.

Çimento Silosu, müşteri istek ve talebine bağlı olarak değişik kapasite ve ölçülerde kaynaklı ve cıvatalı olarak imalatı yapılır. Çimento silolarına bağlantısı olan malzemeler, bir adet basınç emniyet valfi, hava jeti, bir adet 24m2 kartuş filtresi ve çimento seviye göstergeleridir. Bir saklama hazinesi olan çimento siloları tekil kullanımlar için sipariş verilir. Yatay model özelliğine sahip silolarda mevcuttur, genel kullanım için dikey model Çimento Silosu kullanılır. Beton santrali imalatı yapan Conmach Makine Çimento Silosu üretimini de yapar.

Çimento Silosu, Conmach Makine fabrika tesislerinde inşaat makineleri çeşitlerinden olan Beton santrali ve ekipmanlarının ile birlikte üretilir.

Çimento Silosu, hazır beton üreticileri tarafından dikey model özelliğinde tercih edilir, bunun sebebi şantiye sahasında daha fazla yer kazanmaktır. Kaliteli hazır betona en hızlı şekilde ulaşılmasını ve zamandan tasarruf etmenize neden olur. Çimento Silosu, devasa büyüklükte bir saklama hazinesidir. Merak edilen soru ise bu ürünün fiyatıdır, bilindiği gibi inşaat malzemeleri kur ile değerlendirilir. Bunun için Çimento Silosu fiyatı güncel kur baz alınarak müşteriye fiyat teklifi verilir. Beton santrali ve ekipmanları için bizimle iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz.

Çimento Silosu, Conmach Makine fabrika tesislerinde inşaat makineleri çeşitlerinden olan Beton santrali ve ekipmanlarının ile birlikte üretilir. Beton santrali modellerimiz ve diğer inşaat makineleri çeşitleri hakkında bilgi talep etmek için bizlere sosyal medya hesapları ve iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Firmamıza ait Çimento Silosu, özellikleri, aşağıda yer alan tabloda mevcuttur. Projeniz için uygun olan siloyu tercih ederek bizlerden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca; firmamız Sabit Beton Santralleri, Mobil Beton Santralleri ve Kompakt Beton Santralleri üretmektedir.