Bize ulaşmak oldukça kolay, haydi deneyin! 

Mobil beton santrali modellerimizden olan MOB-60 modelimizdir. Uygun fiyat seçenekleri  size özel Mobil beton santrali üretiyoruz.
İnşaat sektörüne hizmet vermek ve taleplerini karşılamak için kurulan CONMACH, müşterilerine başta Beton Santralı (Sabit Beton Santralı, Mobil Beton Santralı, Kompakt Beton Santralı) olmak üzere  çeşitli beton makinalarının imalatını ve ihracatını gerçekleştirir.

HAKKIMIZDA

İnşaat sektörüne hizmet vermek ve taleplerini karşılamak için kurulan CONMACH, müşterilerine başta Beton Santralı (Sabit Beton Santralı, Mobil Beton Santralı, Kompakt Beton Santralı) olmak üzere  çeşitli beton makinalarının imalatını ve ihracatını gerçekleştirir. Beton Santralı dışındaki diğer beton makinaları ise Beton Briket Makinası, Beton Parke Makinası, Beton Boru Makinası, Beton Taban Makinası, Beton Baca Makinası ve. Çimento Silosudur.

Conmach aynı zamanda bu makinaların her türlü yedek parçası, kalıpları ve diğer aksamlarını 7×24 müşterilerine sağlamaktadır. İhracatını yaptığı ürünleri, kalite ve uygun fiyat içeriği ile sunar.
​Müşterilerimize özgü tasarımlar makine mühendislerimiz tarafından proje edilir. Firmamız satış sonrası süresiz teknik destek verir. İhraç edilen makinenin montaj ve kurulumu konusunda uzman, deneyim sahibi teknisyen ve mühendisler tarafından yapılır. Satış sonrası hizmet CONMACH‘ ın olmazsa olmazıdır. Bu sebeple firmamız bünyesinde hizmet veren satış sonrası departman birimi mevcuttur.


Sabit Beton Santralı, Mobil Beton Santralı, Kompakt Beton Santralı, Beton Briket Makinası, Beton Parke Makinası, Beton Boru Makinası, Beton Taban Makinası, Beton Baca Makinası ve. Çimento Silosu “satış sonrası departman birimi” tarafından 7 x24 hizmet alır. Hizmet verdiğimiz ürünler geniş bir referans ağı ile ihraç edilir. İmalatını yapıp ihraç ettiğimiz bu makine çeşitlerimiz CONMACH güvencesi ile talep edilen saatlik üretim kapasitesine göre farklılık gösterir.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s