Hizmet ve Destek

CONMACH MAKİNA Beton Santrali ve imalatını yaptığı diğer inşaat makineleri için proje tasarımı, yerleşim planı, kurulum ve montaj, operatör eğitimi ve diğer teknik destek hizmetleri ile satış öncesi ve sonrası sizlere yardımcı olmaya her zaman hazırız. Satılık Beton Santrali imalatı yapan firmamız ekip kadrosu deneyimli makine mühendisleri, makine teknikerleri, makine teknisyenleri, makine teknik ressamları, satış yöneticileri ve konusunda uzman makina montacılarından oluşur. Firmamız Beton Santrali Ekipmanları imalatının yanısıra siz değerli müşterilerine pazarınızda rekabetçi kalmanız için makul tavsiyelerde bulunur.

Alo beton santrali

PROJE TASARIMI VE KURULUM

Beton Santrali planlamanızı ve projenizi geliştirerek sürdürülebilir ve karlı hale getiren firmamız derin pazarlanmış bilgi mükemmel ve uzmanlık sunar. Firmamız; Beton Santrali kurulum eğitimi, müşterilerimize saha tesviyesi, temel çizim denetimi, inşaat programı ve ekip planlaması, ekipman kurulumunun tüm sürecine rehberlik etme ve üretim hattının iyi çalışmasını sağlamak için üretim hattı testi yapma ve ayrıntılı işletme eğitimi gibi kapsamlı kurulum eğitim hizmetleri sunar.

YEDEK PARÇA SERVİSİ

CONMACH MAKİNE Beton Santrali, yedek parça ve ekipmanlarının hizmetini verir. Yüksek kaliteli orijinal yedek parça ekipmanınızın daha istikrarlı ve güvenli çalışmasını sağlayabiliriz. Dünyanın neresinde olursanız olun hızlı hava taşımacılığı ile talep ettiğiniz yedek parça ekipmanlarını size ulaştırıyoruz. Ayrıca, üretim planınızı güvenli hale getiriyor, Beton Santrali yedek parça tüketiminin kapsamlı bir değerlendirmesini yapıp problem yaşamanıza engel oluyor müşterilerinize kaliteli hizmet vermenizi sağlıyoruz.

SATIŞ SONRASI DESTEK

CONMACH MAKİNE Beton Santrali satışı sonrası müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vermek için satış sonrası servis ekibi kurdu. Mühendislerimiz ve Teknik uzmanlarımız siz müşterilerimizin yaşadığı sorunları istediğiniz zaman çözmenize yardımcı olacaktır. Diğer taraftan, sistemin verimli ve düzenli bir şekilde çalıştığını garanti etmek için bakım ve denetim planlarını üretim koşullarına göre optimize etmenize de yardımcı olacağız.


Hızlı Yanıt

Bize e-posta, whatsapp, sosyal medya hesaplarımız ve diğer iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Size en kısa sürede cevap vereceğiz.

Bilgi İsteği


Bir sonraki projeniz de neler yapabileceğimizi öğrenmek için gereksinimlerinizi bize iletin.