Kompakt Beton Santrali Nedir ?

Kompakt Beton Santralleri, önceden monte edilen, sahada az yer kaplayan, kolay taşına bilen santrallerdir.

Kompakt Beton Santralleri, önceden monte edilen, sahada az yer kaplayan, kolay taşına bilen, elektrik bağlantıları önceden hazırlanan ve birkaç saat içerisinde üretime başlayan santrallerdir.

Kompakt Beton Santralleri, genellikle şantiye sahalarında monte edilen ve partiler halinde nakliyesi yapılan, önceden dizayn edilmiş santrallerdir.

 Kompakt Beton Santralleri, genellikle şantiye sahalarında monte edilen ve partiler halinde nakliyesi yapılan, önceden dizayn edilmiş veya önceden elektrik bağlantıları hazır olan beton üretim donanımlarının en küçük birimlerinin bir araya gelmesiyle oluşur. Kompakt Beton Santralleri,  bu özelliği ile  hem daha hızlı hem de daha kolay de monte olmasını sağlar. Diğer beton santrallerinden ayrılan özelliği sabit beton santralinin ve mobil beton santrallerinin mobilete özelliklerinin bazılarını performans özelliklerinin birleştirmesini sağlar.

Kompakt Beton Santrali Özellikleri Nelerdir ?

RAPID 30 Kompakt Beton Santrali modellerimizden birisidir. Ürün özelliklerini inceleyerek info@conmach.com e-posta adresinden fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

RAPID 60 Kompakt Beton Santrali modellerimizden birisidir. Bu modele ait detaylar yukarıda mevcuttur. Tabloyu irdeleyerek satılık Kompakt Beton Santrali hakkında bilgi alabilirsiniz.

RAPID 100 Kompakt Beton Santrali modellerimizden birisidir. Tabloda model özellikleri mevcuttur. Detaylı bilgi için bizlere +90 544 468 75 49 nolu WhatsApp iletişim hattından ulaşabilirsiniz.