Mobil Beton Santrali Nedir ?

Mobil Beton Santrali, çift milli beton mikseri, planet tipi beton mikseri gibi karıştırma ünitelerinde farklı model seçenekleriyle üretilir

Mobil Beton Santrali, çift milli beton mikseri, planet tipi beton mikseri gibi karıştırma ünitelerinde farklı model seçenekleriyle üretilir. Standart konfigürasyon ekipmanı, ikiz şaftlı bir karıştırıcı ile donatılmıştır. Mobil Beton Santrali, kontrol paneli, kontrol kabininin içindedir ve bu kabin katlanabilir olup, makinenin taşınmasını kolaylaştırır. Conmach beton santralinin özelliği, reel mobil santrali olmaları ve çift milli mikser ile tedarik edilmeleridir.

Mobil Beton Santrali, kolay nakliye edilebilir özelliğini çekme aparatından alır, bir çekici ile istenilen yere çekilebilir.

Mobil Beton Santrali, kolay nakliye edilebilir özelliğini çekme aparatından alır, bir çekici ile istenilen yere çekilebilir. Farklı proje çalışması yapan inşaat firmaları için idealdir. Mobil Beton Santrali, kalite ve performansı korurken, sabit beton santrali tesisine göre daha az alanla çalışmanıza yardımcı olur. Conmach Makine aşağıdaki kapasitelerde Mobil Beton Santrali imalatı yapan beton karıştırma tesisi üreticisidir. Bu makinemize ait modeller aşağıdaki tabloda yer alır.

Mobil Beton Santrali, kurulum ve montajı temek gerektirmez, hızlı bir şekilde çalıştırmayı kolaylaştırır.

Mobil Beton Santrali, kurulum ve montajı temek gerektirmez, hızlı bir şekilde çalıştırmayı kolaylaştırır. Fabrikada önceden kablo bağlantıları yapılır bu durum tesisin ivedi çalışması sağlar. Montaj, de montaj özelliği farklı projelere yönlendirilmesini gerektirir Mobil Beton Santrali, düşük maliyetli bir beton santrali çeşididir. İmalatında uzun ömürlü olmasını sağlayacak yoğun karbon içeren çeliklerden üretilmiştir, bakım ve onarımı kolaydır.

Mobil Beton Santrali, Çorlu da bulunan Conmach fabrika binasında üretilir. Firmamız kaliteye ve müşteri memnuniyetine değer verir.

Mobil Beton Santrali, Çorlu da bulunan Conmach fabrika binasında üretilir. Firmamız kaliteye ve müşteri memnuniyetine değer verir. Yenilikçi beton hazırlama ve karıştırma çözümleri ile Mobil Beton Santrali ve diğer beton santrallerinin imalatını yapıyoruz. Firmamız beton üreticileri ve inşaat firmaları için hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Satılık beton santralleri ve beton santralleri yedek parçaları ile satış sonrası müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mobil Beton Santrali Özellikleri Nelerdir ?

Conmach Mobil Beton Santrali; kolay nakliye edilmesi en önemli avantajıdır. Makinenin diğer avantajları, esnek bir kurulum ve montaja sahiptir. Yer ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Şantiye içinde düz bir zeminde kurulumu gerçekleştirilir. Kurulum montajında daha az beton temel ihtiyacı vardır. Şantiye içinde düz bir zeminde kurulumu gerçekleştirilir.

Conmach Mobil Beton Santrali; hızlı kurulum ve montaj için ideal bir tasarımdır. Makine ana şase üzerinde agrega bunkeri, agrega tartım konveyörü, çimento kantarı, su kantar, katkı kantarı beton karıştırma mikseri yer alır.

Conmach Mobil Beton Santrali; karayolu standartlarını karşılayacak şekilde boyutlandırılmıştır. Kıtalararası ülkelere özel izinle teslim edilir. Deniz taşımacılığı, ulaşım için daha kolay ve daha uygundur.