Mobil Çimento Silosu Nedir?

Mobil Çimento Silosu Yerinde depolama ve beton santrali beslemesi için Yüksek kapasiteli ve ergonomik tasarımı ile Yerinde Taşınabilir Çimento Silolarımızın kullanımı, bakımı ve nakliyesi kolaydır.

Mobil Çimento Silosu Yerinde depolama ve beton santrali beslemesi için Yüksek kapasiteli ve ergonomik tasarımı ile Yerinde Taşınabilir Çimento Silolarımızın kullanımı, bakımı ve nakliyesi kolaydır. Mobilete, bir Beton Santrali ile kullanımda kullanıcıya esneklik sağlar. Bu tip treyler kolayca manevra yapılarak yerine oturtulabilir. Çimento helezonu, mikserin çimento girişine rahatlıkla bırakılabilir ve böylece beton hazırlamaya hazır olursunuz.

Mobil Çimento Silosu CONMACH MAKİNE operasyonel gereksinimlerinize uyacak şekilde tasarlanmış yenilikçi, tamamen yol mobil çimento siloları yelpazesi sunar. Şekil olarak entegre bir dizel jeneratöre ve vidalı konveyöre sahiptirler, ancak bunlar gerektiğinde çıkarılabilir. Mobil Çimento Silosu eksiksiz bir tesis çözümünün parçası olarak veya mevcut bir tesise eklemek için bağımsız bir birim olarak çalışabilir.

Mobil Çimento Silolarının Faydaları

Mobil Çimento Silosu, Farklı kapasite ve model özelliklerinde bir şase üzerine yerleştirilmiş olup karayolu taşımacılığına uygundur.
  • Mobil Çimento Silosu, Farklı kapasite ve model özelliklerinde bir şase üzerine yerleştirilmiş olup karayolu taşımacılığına uygundur.
  • Mobil Çimento Silosu, birkaç saat içinde çalışır hale gelecek şekilde kurularak üretime başlar.
  • Mobil Çimento Silosu, kurulum maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltır-beton dökümü ve vinç yoktur.
  • Mobil Çimento Silosu, çimento kaybını ortadan kaldırır, sizlere artı kazanç sağlar.
  • Mobil Çimento Silosu, kaliteli çimento aktarmanızı sağlar, güvenirlik ve performans CONMACH MAKİNE tarafından garanti edildi.
  • Mobil Çimento Silosu, güvenli ve verimli bir şekilde çalışır, bakım ve onarımı olaydır.