Otomasyon Sistemi

CONMACH BETON SANTRALİ OTOMASYON SİSTEMİ

Otomasyon Sistemi
Beton Santralini 
Manuel 
yada 
Otomatik 
kullanmanızı sağlar.

Beton santrallerinin maksimum verimlilikte çalışması için zamanlama ve ağırlık parametrelerinin tam kontrolüne sahip bir otomasyon sistemi gereklidir. Santral tesislerinin bu gereksinimleri karşılanması, otomasyon sisteminin uzaktan izlenerek kontrol edilmesi, muhasebe ve üretim yazılımı ile bilgi alıverişinin sağlanması gerekir


Firmamız; Beton Santrali Otomasyon Sistemi olarak Siemens (PLC ve Şalt) yada eş değerlerinin kullanımı tercih der. Otomasyon sisteminin manüel yada otomatik olarak çalışması. Scada sistemi ile gerçekleşir. Diğer taraftan Sindikatör ölçümleme, Beton Santralini istenilen periyotta durdurma, Problem iletme, Üretim aşamasında silo değişimi, İrsaliye Rapor Reçete ve diğer işlemler, bilgisayar ile kolayca yapılır. Ayrıca üretim ve sevkiyat bilgileri, sistemdeki veri tabanına kaydedilir.

Teknolojik Ürün

CONMACH MAKİNE beton santralleri konusunda bilgi brikim ve tecrübesini her geçen gün geliştirmektedir. Beton santrallerinin kontrolü için kullandığımız otomasyon sistemi özellik olarak teknolojik bir üründür.

Kontrol Sistemi

CONMACH MAKİNE inşaat makineleri imalatındaki 30 yıllık tecrübesini Otomasyon Sistemi Ünitesi’ne de yansıtıyor. Müşterilerimizin işini, ihtiyaç ve taleplerini verimli olarak değerlendirebilmesi ve kar elde edebilmesi   Beton Santrali kontrol sistemine ihtiyaç vardır.

Operatör Kullanımı

CONMACH MAKİNE beton santrali Otomasyon Sistemi operatör kullanımına elverişlidir. Tesisler gerçek zamanlı gözlenebilir ihtiyaç halinde operatöre sesli ve görsel mesajlar iletilebilir. Sonuç olarak kar ve verimlilik arttıran bir sistemdir.

BETON SANTRALİ FİYAT TEKLİFİ AL